خدمات

برگزاری سمینار ها و کارگاه ها بصورت آنلاین یا حضوری

اگر بعنوان یک سخنران، مشاور، یا یک مدیر با تجربه، مایل هستید سمینار و یا کارگاهی برگزار نمایید تا دانش خود را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، ما میتوانیم به شما کمک کنیم تا برای تهیه سالن یا فراهم ساختن هرگونه زیرساخت لازم نگرانی ای نداشته باشید. کافیست محتوای سمینار یا کارگاه آموزشی (آنلاین یا آفلاین) خود را تهیه کرده و تمرکزتان را روی برگزاری سمینار بگذارید. بقیه کارها را به ما بسپارید.

ارائه مشاوره های تخصصی به مدیران

شرکت های رو به رشد، در کنار مدیران و کارشناسان توانمند، با بهره گیری از مشاوران خبره می توانند پایداری و توسعه همه جانبه ای را تجربه کنند. برای برخورداری از تجارب مدیران با سابقه در اموری مانند مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی، مشاوره استراتژیک و برنامه ریزی های بازار، تبلیغات، و … نیازی نیست نیروهای توانمند و خبره را بصورت تمام وقت به خدمت بگیرید. کسب مشاوره از مدیران خبره و باتجربه، سودمندتر و ارزانتر خواهد بود.

ساختن پروفایل شخصی

نیکاوند یک کانال ارتباطی یکطرفه نیست. اگر قصد همکاری با ما را دارید، اگر با برگزاری سمینار و کارگاه میتوانید به توسعه بنگاه های رو به رشد کمک کنید، یا تجربیات ارزشمندی برای به اشتراک گذاشتن با سایر مخاطبین نیکاوند در اختیار دارید، کافیست با ساخت یک پروفایل شخصی شروع کنید تا علاوه بر self-branding و معرفی توانمندیهایتان، از امکانات این سامانه برای ارائه مشاوره، برگزاری سمینارها و کارگاه ها،‌ و در نهایت کسب درآمد استفاده نمایید.

برگزاری نمایشگاه ها و رویدادهای هنری

آیا تاکنون به برگزاری یک نمایشگاه هنری یا تاتر در شهر خود فکر کرده اید؟ چه لزومی دارد که اغلب رویدادهای هنری در شهرهای بزرگ (مثل تهران) برگزار شوند و شما برای برگزاری یا دیدن آنها مجبور به سفر باشید؟ اگر میخواهید آثار هنری خود را به نمایش بگذارید، نمایشگاه شما را به شهرهای مورد نظرتان میبریم تا مخاطبین فضای تازه ای را تجربه کنند.

شرکت در کلاسها و کارگاه های کسب مهارت

شما از طریق سایت نیکاوند علاوه بر دسترسی به مقالات و محتواهای رایگان، می توانید از برگزاری رویدادهای علمی و هنری در زمینه های مورد علاقه تان مطلع شده به سادگی در آنها حضور یابید. با ثبت نام در کارگاه ها یا کلاسهای آنلاین یا حضوری، علاوه بر کسب مهارت و توسعه تواناییهای خود، ارتباطات گسترده تری خواهید یافت و با تجارب تازه ای آشنا خواهید شد.

کمک به بهره وری سالنها و آمفی تئاتر ها

اگر سالن ، آمفی تاتر، یا هر نوع فضای مناسبی برای برگزاری کلاسها و کارگاه ها، تاتر یا نمایشگاه ها دارید، و مایلید تا بهره وری آنرا به حداکثر برسانید، میتوانید شرایط و ضوابط برگزاری رویداد را با سایر مخاطبین نیکاوند به اشتراک بگذارید تا همزمان با معرفی آن به مخاطبینتان، به بهره وری اقتصادی این فضا هم کمک شود.

اطلاع رسانی و تبلیغات

مجموعه کارگروه برگزاری سمینارها و رویدادهای نیکاوند، اطلاع رسانی و تهیه محتوای مربوط به آنرا برعهده می گیرد. برای مطلع ساختن مخاطبین یک رویداد از برگزاری آن، برنامه های گسترده ای داریم. ما شما را تنها نمی گذاریم.
همچنین اگر صاحب یک بنگاه اطلاع رسانی و تبلیغاتی هستید، میتوانید برای همکاری با نیکاوند اعلام آمادگی نمایید.

خدمات گرافیکی

همه ی کارهای تبلیغاتی و رسانه ای از تهیه پوستر و فایلهای گرافیکی برای معرفی رویداد در فضای مجازی شروع می شود. میتوانیم برای تهیه محتوای گرافیکی به شما کمک کنیم. این محتواها را علاوه بر تبلیغات کارگاه و سمینارهای خود، میتوانید حین و پس از اجرا در اختیار داشته و در کانالهای شخصیتان از آنها استفاده کنید. موشن گرافی، اینفوگرافی، انیمیشن، طراحی پوستر و …

تهیه محتوای فایلهای ارائه

برای برگزاری سمینار، محتوای خوب و پر باری تهیه کرده اید. اما برای ساماندهی و تهیه فایل پاور پوینت از آن فرصت کافی ندارید؟ میتوانید ساماندهی فایلهای ارائه را به ما بسپارید. بهترین تیم گرافیکی و متخصصین نرم افزاری را برای تهیه محتوا و فایلهای دانلود شدنی، در اختیار خواهید داشت. البته اگر سمینار و کارگاه خود را در نیکاوند برگزار کنید! 🙂

تصویر برداری حین اجرا

بسیاری از اوقات سمینار، کلاس، کارگاه، و یا رویدادی برگزار میشود که هیچ آرشیوی از آن تهیه نمیشود. در نتیجه سوابق اجراهای موفق بسیاری تنها به یاد برگزار کننده و معدود شرکت کنندگان آن می ماند و قابلیت مراجعه ی بعدی را از دست میدهد. فقط و فقط به این دلیل ساده که حین اجرا، فیلمبرداری و عکاسی مناسبی از آن نشده است. برای رفع این مشکل بهترین ها را در کنار خود خواهید داشت.

نورپردازی و تنظیم صدا در سالن

سالن و محل برگزاری بایستی مجهز به نور و صدای مناسب، تصویر و تجهیزات لازم باشد. نمونه های بسیاری را به خاطر داریم که عدم توجه به این مهم، از کیفیت برگزاری و در نتیجه رضایت مخاطبین کاسته است. تنظیم صدا و نور محل برگزاری را با خیال راحت به ما بسپارید.

پذیرایی

سمینارها و کارگاه های چند ساعته ‌اگر همراه با پذیرایی مناسب نباشند، طولانی و کم بازده خواهند شد. در صورتی که مایل به همکاری در تامین امکانات پذیرایی میباشید،‌ کافیست اعلام آمادگی نموده و در این بخش همکار ما باشید.

فهرست