قوانین

نیکاوند برای شما چه امکاناتی فراهم ساخته است؟

ارائه دهندگان سمینار و کلاسها می توانند با عضویت در شبکه نیکاوند و ارائه مقالات، به معرفی خود پرداخته و ضمن کمک به توسعه دانش و مهارت های مخاطبین، شانس جلب نظر ایشان برای ثبت نام در سمینار یا کلاسهای آتی خود را افزایش دهند. همچنین نیکاوند با انتشار مصاحبه های اختصاصی با ایشان، در کانال آپارات و سایر رسانه های این مجموعه، به جذب مخاطبین به سمینارها و آشنایی بیشتر ایشان با متخصصین کمک میکند. اگر بعنوان متخصص و ارائه دهنده ی سمینار و کارگاه ، مایل به مصاحبه اختصاصی با نیکاوند هستید ، میتوانید از طریق شماره های تماس، ارسال ایمیل و سایر روشهای موجود روی پلتفرمهای نیکاوند، با ما تماس بگیرید.

قوانین مشارکت کنندگان :‌

شما با عضویت از طریق سایت (پس از تایید مدیر) میتوانید نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام کرده و ضمن معرفی، توانمندی هایی که در رابطه با برگزاری سمینارها دارید را به مخاطبین سایت معرفی نمایید. در صورتی که مصاحبه ای با شما داشته باشیم، آنرا نیز به پروفایلتان اضافه میکنیم و ضمن انتشار مصاحبه روی آپارات و سایر رسانه های نیکاوند، Caption و توضیحاتی که خودتان مایل به اطلاع رسانی آن باشید را هم ذیل ویدیو درج خواهیم نمود. برای ساخت پروفایل، میتوانید راهنمای آنرا ملاحظه نمایید.

اعضایی که بعنوان «مشارکت کننده» ثبت نام می کنند، مقالات و محتوا در رابطه با تخصص خود به سایت اضافه میکنند و هر آیتم پس از تایید مدیر سایت برای عموم منتشر خواهد شد. امکان ویرایش مقالات و محتوا وجود ندارد. اما میتوانید محتوا را بصورت متن یا چند رسانه ای تهیه نمایید. فیلم ها از طریق ادمین روی کانال آپارات و یوتوب «نیکاوند» منتشر خواهند شد و در سایت به نمایش در میآیند.

محدودیتی در تعداد مقالات برای اعضاء وجود ندارد. اما اعضایی که پروفایل خود را طی یک ماه از شروع عضویت کامل نکنند و یا مقالاتی طی سه ماه نخست ایجاد نکرده باشند، به تشخیص ادمین از لیست حذف میگردند. همچنین درصورت تمایل به ارائه ی سمینار، کارگاه، و … که مستلزم ثبت نام باشد،‌ ارائه دهنده حداقل بایستی ۵ مقاله تایید و منتشر شده (طی شش ماه اخیر) روی سایت نیکاوند داشته باشد و تعداد مخاطبین آن مقالات بیانگر علاقه ی مخاطبین به شرکت در سمینار و ثبت نام در آن خواهد بود.

قوانین ارائه دهندگان سمینار ، صاحبان سالن ها و سایر عوامل ذینفع :

ارائه دهندگان سمینار (آنلاین یا آفلاین) باید عضو نیکاوند باشند و حداقل ظرف مدت شش ماه منتهی به زمان ارائه ی درخواست،‌ ۵ مقاله ی تایید شده و منتشر شده در نیکاوند داشته باشند. یا میتوانند مصاحبه های اختصاصی با نیکاوند داشته باشند که روی پلتفرمهای مختلف این مجموعه به اشتراک گذاشته شود.

برای ارائه ی سمینارهای حضوری،‌ لازمست ارائه دهنده مستقیماَ با صاحب سالن توافق نماید. به عبارت دیگر، هرچند که ممکن است (درصورت تمایل) نیکاوند سالن را به شما معرفی کند،‌ اما توافق بین ارائه دهنده و صاحب سالن (یا هر نوع محل برگزاری سمینار یا گردهمایی) بطور مستقیم انجام خواهد شد.

همچنین تکمیل فرم الکترونیک درخواست ارائه سمینار، و ارسال آن در سایت، ضروری خواهد بود. تشخیص اینکه نیکاوند تا چه حد در برگزاری سمینار به هر نحوی مشارکت و حمایت خواهد کرد، با توجه به گفتگو و توافق، در نهایت با انعقاد قراردادهای لازم که سهم هریک از طرفین در تامین الزامات و تعهدات را تصریح می نماید، انجام میشود.

برای سایر عوامل برگزاری همایشها و گردهمایی ها،‌ علاوه بر تکمیل فرم الکترونیک موجود در سایت، انعقاد قرارداد همکاری و تعیین حدود و وظایف هریک از طرفین،‌ همچنین ارائه تضامین قانونی، ضروریست.

برگزاری کلیه سمینارها و همایش ها، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. محتوای سمینار،‌ یا هریک از مقالات ارائه شده توسط اعضاء و مشترکین،‌ بایستی در چارچوب های مجاز و دور از هرگونه شائبه ی قانونی باشد. نیکاوند مجازست هرگاه محتوای ارائه شده را مغایر با این چارچوب دانست، نسبت به قطع انتشار آن اقدام و با عوامل آن قانوناَ برخورد نماید.

قوانین مربوط به ثبت نام کنندگان در سمینارها، کلاسها و دوره ها:

شرکت کنندگان و ثبت نام کنندگان در سمینارهای آنلاین یا آفلاین، پس از ثبت نام، میتوانند نسبت به حضور با کد رهگیری که سایت در اختیار ایشان قرار داده،‌ اقدام نمایند. نیکاوند مسولیتی در خصوص انصراف ایشان از ثبت نام های انجام گرفته ندارد و وجهی را مستقیماَ به ثبت نام کننده مسترد نمی کند. مگر در شرایطی که سمینار یا وبینار از سوی ارائه دهنده ملغی شده باشد. در اینصورت کلیه وجوه پرداخت شده، طی ۷۲ ساعت از تاریخ برگزاری، با کسر 12٪ به ایشان مسترد خواهد شد.

برای ثبت نام کنندگانی که تمام مراحل ثبت نام را طی نکرده باشند و هنوز کد رهگیری برایشان ارسال نشده باشد، اگر وجهی از حساب ایشان کسر گردد، ظرف ۲۴ ساعت از سوی بانک به ایشان مسترد خواهد شد. اینگونه تراکنش های بانکی که فرایند آنها کامل نشده، و وجهی به حساب نیکاوند منتقل نشده باشد، در تعهد نیکاوند نخواهند بود.

نیکاوند مسوولیتی درقبال رضایت ثبت نام کننده از محتوای سمینار یا وبینار نخواهد داشت. لذا پیش از ثبت نام از کیفیت مطالب و تسلط ارائه دهنده اطمینان حاصل فرمایید. مقالاتی که ارائه دهنده ی سمینار در سایت نیکاوند منتشر کرده است،‌ فیلم های مصاحبه ها، جستجوی سوابق ایشان در اینترنت و سایر رسانه های گروهی، راهی برای کسب اطمینان شما از این موضوع خواهد بود.

ثبت نام کنندگان با توجه به کد رهگیری و شماره ملی در ورود به سالن بازشناسی میشوند. لذا از ورود ثبت نام کنندگانی که کارت شناسایی ملی و یا کد رهگیری به همراه نداشته باشند، ممانعت میگردد.

فهرست