بهراد گلچین

آدرس پروفایل بهراد گلچین در سایت لینکدین :

https://www.linkedin.com/in/bradgolchin/

brad@wiseadvice.co.nz

حسابداری، مشاوره کسب و کار، و مدیریت استراتژیک، حوزه های اصلی فعالیت بهراد گلچین است.

وی لیسانس مهندسی کشاورزی را در ایران گرفت. علاقمندی وی به حوزه های تکنولوژیک موجب شد تا طراحی با اتوکد و آموزش آنرا بطور همزمان دنبال کند. اما پس از مهاجرت به نیوزیلند، لیسانس حسابداری و فوق لیسانس بیزنس را از دانشگاه اوکلند دریافت و دوره های CPA را گذراند تا مدرک راهنمای انجمن خبره حسابدارهای خبره استرالیا و نیوزیلند را نیز دریافت نماید.

در پروفایل لینکدین بهراد میخوانیم که تجارب موفق وی در زمینه مشاوره کسب و کار و همچنین حسابداری بین المللی، به مدیران کسب و کارهای کوچک و متوسط (SME) و نیز سرمایه گذاران املاک استیجاری ، کمک میکند تا با خیال راحت، مدیریت امور حسابداریشان را به شرکت Wise-Advice (Ltd) /که وی موسس آن است/ بسپارند و وقتشان را صرف تخصص اصلی خودشان و مدیریت شرکتشان نمایند.

بهراد گلچین علاوه بر شرکت Wise-Advice یک شرکت دیگر در زمینه مارکتینگ (به نام Markezing-Ltd) نیز تاسیس نموده که فعالیت اصلی آن، بازاریابی برای حسابدارهای مستقل و همچنین وکلاست . با توجه به تجارب موفقی که وی در پانزده سال گذشته داشته ، و نیز مدارک بین المللی که در این زمینه اخذ نموده است، حسابداران مستقل در استرالیا و نیوزیلند میتوانند امور بازاریابی خود را به این شرکت بسپارند. همچنین با توجه به جنبه دیگر علاقمندیهای ایشان در زمینه تکنولوژی و بویژه رایانش ابری، میتوانند درباره استراتژی های بلند مدت، وی برای توسعه کسب و کار خود برخوردار شوند.

صفحه پروفایل ایشان در سایت لینکدین به ما میگوید که خیلی ساده و شفاف، خدماتی که میتواند در اختیار مخاطبینش قرار دهد را بیان کرده است. به نحوی که میتوان از آن بعنوان پروفایل موفق بازاریابی ، الگوبرداری کرد.

فهرست